Доставка суші-сетів у Житомирі

Суші сети у Житомирі – страва, яку обирають не лише для дружніх посиденьок, а й на свята. Адже такі яскраві шматочки японських сусі мають гарний вигляд на будь-якому столі, зможуть викликати радість та здивування. Особливо, якщо обирати їх серед нашого меню.

Замовити суші сет: як правильно обрати з асортименту Суші-Го

Для того, аби правильно обрати сет, необхідно для початку зрозуміти, яка кількість людей буде присутня та на скільки шматочків варто розраховувати. Наприклад, для однієї персони буде достатньо трьох-чотирьох порцій ролів. Тобто варто розраховувати на маленький сет вагою до 700 г. А от на велику кількість людей краще обирати найбільші варіанти. До прикладу, у нашому меню вони мають назву Саме То та Компанія, та важать 1200-1600 г.

По-друге, варто орієнтуватись на наповнення сетів, адже не кожен з членів компанії може вживати, наприклад, роли з вугром або з сиром. Для цього найкраще підійдуть наборчики, до складу яких входять популярні позиції. Наприклад, можна обрати сет, який складається виключно з Філадельфії, якщо вона вам до вподоби, або Сирний, де представлено кілька шматочків виключно з молочними продуктами.

Суші сети у Житомирі можуть бути ще й варіативними. Так називаються наборчики, до складу яких входить безліч шматочків – з різними овочами, видами сирів та риби тощо. Особливо це актуально, якщо ви збираєтесь компанією, де не знаєте точно смаків усіх її учасників.

Ми попрацювали ретельно над тим, аби ласі шматочки у наших сетах припали до душі кожному, хто їх замовляє. А тому у нас можна віднайти найбільш популярні наповнення, сформовані завдяки нашим клієнтам. Так, ми використовуємо для наборів роли, що вживаються та замовляються найчастіше.

Серед таких варто відзначити футомакі, а також різновиди Каліфорнії, сирні шматочки, авторський з курячим філе, темпура, манго з лососем, 4 сири та інші. Окрім наповнення наші сети відрізняються ще й вагою – від невеликих (до 700 г), до середніх (до 900) і великих (до 1600 г), кожен з яких вам сподобається!

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Sushi-Go